tarmal, Uncategorized

Darmowa szybka pożyczka na dowód

Dla zadłużonych, wobec zamkniętej drogi do banków, uzyskanie finansowania z firm pozabankowych jest zwykle jedyną opcją sięgnięcia po pożyczkę. Niestabilna sytuacja na rynku gospodarczym i w szczególności rynku pracy powoduje, że rośnie liczebność osób pozostających bez pracy, lub tracących ją.

Propozycje z instytucji pożyczkowych, dla dłużników nie stanowią opcji dla pożyczki bankowej, są dla nich, najzwyczajniej jedynym wyjściem w przypadku chęci pożyczenia gotówki w momencie zaistnienia takiej potrzeby. Stając się bezrobotnymi, z reguły tracimy możność terminowej spłaty swoich długów, co z kolei prowadzi w niedługim czasie do wpisania do bazy dłużników typu BIK, czy BIG.

Oferty z parabanków są dużo droższe od bankowych i w następstwie tego trudno liczyć na to, że będą po nie sięgały osoby „czyste” mogące skorzystać z dowolnej propozycji bankowej. Przedsiębiorstwa pozabankowe bardzo dobrze wiedzą co się dzieje na rynku oraz orientują się, że ich oferta stanowi gratkę dla zadłużonych, którzy będą potrzebowali szybko pożyczyć pieniądze. Instytucje udzielające pożyczek pozabankowych kreują niszę produktową, a ich darmowa szybka pożyczka na dowód jest kluczem do zdobycia nowych Klientów.

Nowy Klient nie dość, że pożycza pierwszym razem całkowicie za darmo to czyni to wyłącznie na podstawie dowodu osobistego. Jest to bardzo ciekawy chwyt marketingowy, a zarazem świetna propozycja dla osób odrzucanych przez banki. Zyskują wszyscy, parabank zdobywa nowego Klienta, a ten z kolei zupełnie darmowy zastrzyk środków finansowych.